Rpg Town
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rpg Town


 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Well, heya -.-'

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Death Yume

Death Yume


Posts : 4
Join date : 11/08/2009

Well, heya -.-' Empty
MesajSubiect: Well, heya -.-'   Well, heya -.-' EmptyMar Aug 11, 2009 10:33 pm

mda, nu am chef sa mai pun welcome'ul kilometric..asa ca spun ceva rapid despre mine, probabil multi ma stiu, de'asta nici nu ma mai sinchisesc sa scriu...well:
Nume: doesn't metter
Age: the same
Music: Rock, j'rock,j-pop, hip-hop, rap, j..but, in pricipal primele trei. ascult the gazzete, an cafe, bowling for soup, simple plan, good charlotte, green day, miyavi, alice nine, AAA, ai otsuka, on/off, anna tsuchiya, tommy heavenly6, the veronicas, ayabie, BoA, gackt, hikaru utada, KAT-KUN, koda kumi, kotani kynia, linkin park, morning musume, nana mizuki, nickelback,
nightamre, olivia etc...
Cateva informatii despre mine: Hm, sunt o fire prietenoasa, indiferenta in unele situatii [depinde de starea mea de spirit, ce mi se schimba destul de usor], sunt putin cam sarcastica, si multi spun ca deja am ajuns la obraznicie [se poate, but pur si simplu nu ma pot abtine xD], pot spune ca sunt si o persoana agresiva [doar in unele situatii, in ultimul timp nu mai raspund provocarilor], asa...pot spune ca sunt aeriana [in ultimul timp din ce in ce mai mult], nebuna [nu de'aia pe care o baga la sanatoriu ]
Culori preferate: negru , albastru, mov [nu ma vedeti pe mine in culori deschise, doar inchise ]
cam atat despre mine..intrebari?
Sus In jos
Yoruichi
Admin
Admin
Yoruichi


Posts : 49
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Location : Soul Society

Well, heya -.-' Empty
MesajSubiect: Re: Well, heya -.-'   Well, heya -.-' EmptyMar Aug 11, 2009 10:45 pm

Nanooo :X:X:X:X bine ai venit printre zapaciti : )) have fun & happy posting >;D<
Sus In jos
https://rpg-town.forumgratuit.ro
Death Yume

Death Yume


Posts : 4
Join date : 11/08/2009

Well, heya -.-' Empty
MesajSubiect: Re: Well, heya -.-'   Well, heya -.-' EmptyMar Aug 11, 2009 10:50 pm

thanks nano-proscosmica >Very Happy<>Very Happy<>Very Happy< :X:X am aterizat bine Smile)
Sus In jos
Blair Waldorf
Admin
Admin
Blair Waldorf


Posts : 52
Join date : 11/08/2009
Age : 30
Location : Jupiter :)

Well, heya -.-' Empty
MesajSubiect: Well, heya -.-'   Well, heya -.-' EmptyMier Aug 12, 2009 9:21 am

nepo :X:X:X:X bine ai venit pe aici nebuna mica:*:*:*
Sus In jos
Death Yume

Death Yume


Posts : 4
Join date : 11/08/2009

Well, heya -.-' Empty
MesajSubiect: Re: Well, heya -.-'   Well, heya -.-' EmptyJoi Aug 13, 2009 2:12 pm

mica? =.=' d'oh..in fine, thanks for the welcome >;d<
Sus In jos
Continut sponsorizat





Well, heya -.-' Empty
MesajSubiect: Re: Well, heya -.-'   Well, heya -.-' Empty

Sus In jos
 
Well, heya -.-'
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Heya there

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rpg Town :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: